1. Základní informace
1.1 Internetová videopůjčovna
1.2 Online televize
1.3 Stahování filmů
1.5 Foto-galerie
1.6 Provozování služeb pod GNU/Linuxem a MacOS
1.4 Objedávka filmů
2. Jak stáhnout a spustit film
2.1 Instalace Windows Media Player 10
2.2 Instalace audio a video kodeků
3. Registrace
3.1 Zabezpečení komunikace
3.2 Osobní nastavení
Jak objednávat

Objednávat lze pouze tituly z katalogu Bohem Film. Objednává se kliknutím na ikonu „košíku“. Tituly, u kterých v katalogu není tato ikona uvedená nelze objednávat. Po kliknutí na tuto ikonu se položka automaticky dostane do Vaší objednávky.

Přehled vybraných titulů naleznete v sekci Objednávky. Až budete mít ve své objednávce všechna vybraná DVD, která si chcete objednat, zvolte tlačítko „Objednat“, pomocí kterého objednávku vyřídíte.

Po každé objednávce Vám systém zobrazí „potvrzení o přijetí objednávky" a automaticky tak zašle shrnutí objednávky na Vámi uvedený e-mail. Dozvěte se číslo Vaší objednávky, které je velmi důležité! Je klíčem pro jakoukoli komunikaci ohledně Vaší objednávky! Objednávka se pak zpracovává v našem interním systému.

Cena zboží

Uvedením koncové ceny jsou včetně DPH a vychází z oficiálních cen k jednotlivých distribučních společností, tzn. jedná se o doporučené koncové ceny.

Dodávka zboží

Většinou jsou objednávky odeslány do 5 pracovních dnů od objednávky. Běžná dodací lhůta je 14 dní od objednávky. V případě že objednaný titul je momentálně vyprodaný, informujeme odběratele o stavu dodávky. Termín dodání zboží záleží na dostupnosti titulu v centrálních skladech distributorů.

Způsob dodání

Objednávka Vám bude doručena poštou jako doporučený balík. Doba přepravy je cca 3 až 5 dní. Odběratel obdrží od České pošty výzvu k vyzvednutí zásilky, kterou musí předložit. Lhůta pro vyzvednutí zboží je 15 dnů od obdržení výzvy k vyzvednutí. Poté je balík vrácen zpět odesílateli.